Сервант Цезар

Цей розкішний буфет Цезар

cezar
Купити

Пропонуємо вашій увазі цікаву модель меблів, буфет який називається Цезар. Уманьська фабрика Світ Меблів класифікує цей виріб як буфет, тому теж будемо притримуватися цієї версії. В даній публікації представлений один з трьох варіантів меблів для вітальні Цезар.

Кольорові рішення:

цезар горіх сервант цезар

Цей меблевий виріб одинаково гарно дивитиметься в вітальні, столові, або в великій кухні. Велика кількість скла та дзеркал в буфеті Цезар дозволяє зберігати в ньому вишукані сервізи чи пляшки з дорогими алкогольними напитками, які будуть радувати господарів грою світла в цьому дзеркальному царстві.

<<<Замовити буфет Цезар>>>

Розміри в мм:

Ширина 1700 Висота 2235 Глибина 585

Буфет Цезар складається з двох частин – нижньої тумби та надставки вітрини. Центральна частина тумби найбільша. Вона поділена на дві половини полицею та закривається двома глухими фасадами. Саме тому тут можна зберігати навіть одяг. Дальше по боках від центральної частини нижньої тумби йдуть два відділення поділені заокругленими полицями ДСП, які закриваються гнутими МДФ фасадами. В самому кінці, по обидвох краях буфету Цезар розміщені два невеличкі відділення, що закриваються глухими дверцятами (30 см).

буфет цезар дсп цезар світ меблів цезар горіх

Верхня частина цього виробу складається з вітрини. Середня велика частина до тогож є найвищою точкою в цьому виробі. До її боковин кріпляться трохи нижчі секції. Таким чином Буфет Цезар виходить зроблений гіркою. Всі три верхні секції прикрашає карниз.

На задню стінку центральної вітрини Цезар яка виготовлена з ДСП, кріпиться дзеркало. Фіксується воно з допомогою двосьороньої липкої стрічки, та додатково прижимається скляними полицями. В самому верху розміщена галогенова підсвітка. Дві бокові секції вітрини поділені полицями ДСП. По боках їх прикрашає рамка МДФ до якої кріпиться скло, та два фасади з того ж таки матеріалу.

Дивіться відео:

Окремої уваги заслуговують верхні фасади буфету Цезар. Саме вони й придають цьому виробу аристократичної вишуканості. Дякуючи красивому вітражному малюнку на центральних дверцятах, повністю змінюється вигляд цього буфету.

Якщо ви бажаєте щоб буфет Цезар прикрашав вашу оселю, то можете замовити його в нашому інтернет-магазині. Можливо ви звернули увагу переглядаючи фотографії цього виробу, що господарі неправильно розрахували розміри і двоє бокових дверцят з ліва не відкриваються. Для того щоб цей виріб нормально функціонував необхідно виділити більше місця ніж вказано в загальних розмірах буфету. Не варто розміщати його на стіну, яка має розміри біля двох метрів. Найкращий варіант для буфету Цезар – розмістити його по центру стіни розміром 250-300 см. Саме тому перед тим як замовити цей виріб звертайте увагу на особливості його конструкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *